Apple може згадати про лінійку iPod та випустити новий плеєр

Свого часу плеєри iPod були одними з головних джерел доходів для Apple.

На фоні падіння продажів смартфонів Apple може згадати про те, що її колись виручили музичні плеєри, та випустити новий iPod Touch. Про це розповів аналітик Мак Отакара з посиланням на джерела в ланцюжку поставок. Інформацію також підтвердили на CES 2019 постачальники комплектуючих для Apple.

Свого часу плеєри iPod були одними з головних джерел доходів для Apple. Ситуація змінилася у 2007 році з випуском iPhone. Цей смартфон мав вбудований плеєр, і популярність iPod почала знижуватися. Apple припинила продажі програвачів iPod Nano та iPod Shuffle у 2017-му, залишивши доступним останнє, шосте покоління iPod Touch. Його випустили у 2015 році, і з того часу Apple продовжує його продавати за $199 за модель з 32 ГБ флеш-пам’яті. Нова версія iPod Touch отримає сучасний дизайн та поліпшену продуктивність.

Деякі експерти вважають, що відродження iPod Touch дозволить Apple запропонувати дешевші гаджети без необхідності зниження ціни на iPhone. Адже iPod Touch фактично є тим же смартфоном, але без підтримки стільникових мереж. Такий варіант підійде дітям чи людям, яким потрібен доступ до музики та додатків, але не потрібен ще один телефон.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я