Windows адаптують до пристроїв з гнучкими екранами

У Microsoft уже продемонстрували, що можуть успішно адаптувати свою ОС до нових типів пристроїв.

Microsoft працює над підтримкою у своїй ОС Windows нового типу гаджетів, які мають ось-ось масово з’явитися. Це девайси з гнучкими екранами. За даними журналістів The Verge, у Microsoft роблять велику ставку на пристрої з гнучкими та подвійними дисплеями.

У Microsoft уже продемонстрували, що можуть успішно адаптувати свою ОС до нових типів пристроїв. Наприклад, п’ять років тому компанія у співпраці з виробниками змогла показати новий клас девайсів 2 в 1. Вони поєднували в собі кілька типів, найчастіше – ноутбука з можливістю роботи як планшет.

За попередньою інформацією, у Microsoft збираються використати наявні програмні напрацювання для девайсів 2 в 1. Для цього інтерфейс Windows Shell зроблять більш модульним, розбивши його на інтерфейс Composable Shell (C-Shell) та ядро Windows Core OS. Перші варіанти Windows 10 для гнучких пристроїв уже працюють на тестових гаджетах. Адаптацією займається окрема команда розробників.

Модульний компонент Windows Core OS уже використовується в такому пристрої, як Surface Hub 2. У майбутньому його можуть залучити до інших гаджетів, з голографічним дисплеєм HoloLens 2 включно. При цьому в Microsoft не збираються обмежувати свою ОС архітектурою процесорів Intel. Очікується, що модульна версія працюватиме також на ARM.