Четвер, 18 Квітня, 2024

Apple не буде приймати оплату в криптовалюті найближчим майбутнім

Директор Apple Тім Кук каже, що володіє криптовалютою, і він деякий час цікавився нею. Однак при цьому він підкреслив, що очікувати можливості розрахуватися за новий iPhone криптовалютою найближчим часом не варто.

Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що він особисто володіє криптовалютою після того, як його запитали на конференції New York Times DealBook, чи володіє він Bitcoin або Ether.

“Так. Я думаю, що розумно володіти ним як частиною диверсифікованого портфеля, – сказав Кук в інтерв’ю журналісту Ендрю Россу Соркіну. – До речі, я нікому не даю порад щодо інвестицій”.

Кук сказав, що він цікавився криптовалютою “деякий час” і що він вивчав цю тему.

Однак Кук розповів, що його інтерес був з “особистої точки зору”. Він відхилив пропозиції про те, що Apple може використовувати криптовалюту як платіжний засіб для розрахунку за її продукти.

Кук також відкинув можливість купівлі компанією Apple певних сум криптовалют за рахунок корпоративних коштів в якості інвестиції.

“Я б не інвестував у криптовалюту не тому, що я не вкладу свої власні гроші, а тому, що я не думаю, що люди купують акції Apple, щоб отримати доступ до криптовалюти”, – сказав він.

У серпні Кук отримав 5 мільйонів акцій Apple на суму 750 мільйонів доларів на той час. Він отримає додаткові гранти на акції Apple до 2026 року, кількість акцій яких залежить від продуктивності акцій Apple. Він сказав, що планує пожертвувати всі свої статки на благодійність.

В даний час у Apple немає ніяких продуктів або послуг у сфері криптовалют. Компанія дозволяє додатки для крипто-гаманців в своєму магазині додатків для iPhone, але також забороняє додатки для видобування криптовалют.

Якщо Apple дійсно представить кріптовалютні продукти або послуги, до них ще багато років. Виконавчий директор Apple Pay заявив в 2019 році, що компанія бачить “довгостроковий потенціал” в криптовалюті.

Кук заявив у вівторок, що, хоча Apple вивчає технологію криптовалют, це “не те, що ми плануємо зробити найближчим часом”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися