Неділя, 21 Квітня, 2024

Телевізори Samsung «підслуховують» користувачів

Розумні телевізори корпорації Samsung стають схожими на телепанелі з антиутопії Джорджа Орвелла «1984», які шпигували за людьми в їхніх оселях. Справа в тому, що Smart TV збирають звукову інформацію та відправляють її на сервери Samsung для покращення функції голосового керування. Тож користувачам варто бути пильними, бо їхні розмови можуть почути спеціалісти південнокорейської компанії.

Про це йдеться в політиці конфіденційності Samsung щодо розумних ТВ. А саме там є такий пункт: «Samsung може збирати, а ваш пристрій відстежувати голосові команди, а також пов’язані з ними тексти з метою надання функцій розпізнавання голосу, оцінки її точності і подальшого поліпшення можливостей. Будь ласка, не забувайте про те, що вимовлена вами вголос особиста або будь-яка інша конфіденційна інформація буде перебувати серед загального обсягу даних, зібраних і переданих третій стороні в процесі використання функції Voice Recognition». Стосується це попередження моделей з голосовим керуванням.

Такі умови викликали негативну реакцію у багатьох експертів та правозахисників. Так, член правозахисної організації Electronic Frontier Foundation Паркер Хіггінс теж порівняв політику конфіденційності Samsung з антиутопією Орвелла.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися