Субота, 20 Квітня, 2024

Apple недостатньо великої червоної кнопки: в автомобілі Apple Car ремінь безпеки має світитися

Apple хоче «перевинайти колесо»: компанія працює над редизайном ременів безпеки для Apple Car. Типова велика червона кнопка, яка дозволяє відстебнути ремінь безпеки, є надто старомодною для Apple Car. «Яблучний» гігант натомість хоче, щоб пряжки ременів безпеки світилися та навіть відображали інформацію.

Apple вже приділяла увагу ременям безпеки, опублікувавши патент 2019 року, в якому пропонується включати в них динаміки та засоби керування медіа. Тепер у нещодавно виданому патенті під назвою «Утримування з індикаторною зоною» Apple шукає щось більш базове.

Ремені безпеки все ще працюватимуть як утримувачі людського тіла, якщо вставити з’єднувач у пряжку, і ця пряжка все ще матиме кнопку, яка відстібає ремінь. Але там, де кнопка розблокування зазвичай просто із червоного пластику, Apple хоче додати хай-тек.

Apple хоче, щоб користувачі бачили яскраво-червоні пряжки ременів безпеки. Але потім, коли ремінь застібають, червоне світло вимикається, і кнопка може бути незабарвленою (хоча тут питання, оскільки вимога червоної кнопки на ремені є одним з елементів сертифікації автомобіля)

Подібна ідея також була у дизайнерів Skoda, які вже втілили такий варіант. Компанія отримала відповідний патент ще в 2020 році на пряжку ременя безпеки з підсвічуваною кнопкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися