Четвер, 29 Лютого, 2024

MacBook Pro з процесором M2 Pro «непритомніє» від спеки – історія одного власника

Журналісту Джейсону Інгленду довелося на телефоні писати історію про спекотну погоду та свій робочий ноутбук MacBook Pro з процесором M2 Pro. Набирати текст на телефоні йому довелося через те, що ноутбук у цей час перебував в холодильнику. Адже перед цим лептоп знепритомнів від спеки – він вимкнувся від перегріву.

Інгленд розповідає, що його ноутбук працював у типовому режимі. Apple Music 1 відтворював музику у фоновому режимі, він друкував текст у текстовому процесорі та час від часу використовував Photoshop для створення ілюстративних зображень. Між цим він взяв участь у кількох дзвінках Google Meet. Простіше кажучи, це був день, пов’язаний із декількома вкладками Chrome.

Під таким досить легким навантаженням MacBook Pro чомусь вирішив увімкнути вентилятори, а його акумулятор почав дуже швидко розряджатися.

У середині дня клавіатура почала доходити до температури, коли до неї не можна було торкатися довго, щоб це не викликало дискомфорту.

А потім ноутбук раптово вимкнувся. Дно було вже гарячим, і лаптоп неможливо було ввімкнути ще довго. Після 10 хвилин у холодильнику все стало добре.

У чому причина? Тести показують, що M2 Pro виділяє менше тепла, ніж M1 Pro (81,5 градусів проти 89,5 градусів). Причиною журналіст бачить профіль запуску вентиляторів. Apple робить його таким, щоб вентилятори максимально довго залишалися вимкненими. Тобто у цей час ноутбук не охолоджується, а накопичує в собі тепло.

Більш того, вентилятори не вмикаються на максимум навіть при високому нагріві. Замість цього процесор починає зменшувати свої частити, щоб скоротити виділення тепла і вентилятори могли й надалі ледь обертатися.

Щойно Інгленд скористався утилітою Mac Fan Control та змусив вентилятори дійсно активно працювати, його ноутбук став помітніше більш шумним. Але він перестав вимикатися в спеку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися