Субота, 15 Червня, 2024

Apple почала встановлювати апдейти на iPhone та MacBook без згоди користувачів – запрацювала система Rapid Security Response

Майже через рік після оголошення про систему швидкого реагування безпеки Rapid Security Response компанія Apple вперше її використала. Особливість апдейтів, які розповсюджуються через цю систему, у тому, що вони не вимагають згоди від користувача на встановлення. Патчі встановлюються автоматично, і юзеру потрібно лише перезавантажити свій iPhone чи MacBook.

Пристрої iOS, iPad OS і Mac отримали перше швидке, автономне оновлення безпеки, яке міститься в патчі для пристроїв iOS і iPadOS версії 16.4.1, і Mac версії 13.3.1. Оновлені таким чином пристрої отримають позначку (a) у версії ОС.

Apple поки що не розповідає про точні деталі розгортання патчу, оскільки сторінка підтримки, пов’язана з оновленням, відображає лише загальний опис оновлень Rapid Security Response і їх роботи.

За допомогою Rapid Security Response ключові оновлення можуть застосовуватися автоматично між стандартними оновленнями програмного забезпечення, заявила Apple, коли вперше оголосила про цю функцію.

Деякі оновлення в рамках цієї системи більше не вимагатимуть перезапуску пристрою, а натомість набудуть чинності, щойно їх інсталюватимуть.

Ті, хто з будь-якої причини не хочуть отримувати оновлення Rapid Security Response, поки що мають можливість вимкнути цю функцію. Відповідний перемикач знаходиться в меню налаштувань. Ці зміни не вплинуть на те, як інші оновлення завантажуються та встановлюються на пристроях iOS і macOS.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися