Субота, 13 Липня, 2024

Apple попередила, що використання вібрації «поїдає» батарею на iPhone

Якщо вам хочеться отримувати тактильні відчуття при натисненні клавіш на віртуальній клавіатурі – готуйтеся до зменшення автономності свого айфона. Про це Apple попередила користувачів після випуску останньої версії своєї операційної системи iOS 16. Саме вона принесла функцію вібрації на клавіатурі iPhone.

З iOS 16 користувачі тепер можуть увімкнути тактильний відгук під час набору тексту. Після ввімкнення тактильного зворотного зв’язку користувачі помічатимуть вібрацію під пальцями кожного разу, коли вони набиратимуть щось на клавіатурі iPhone.

Однак ввімкнення тактильного зворотного зв’язку призведе до помітно пришвидшеного розряджання акумулятора. Про це Apple попередила своїх користувачів у документі підтримки. Однак компанія не навела приблизне енергоспоживання цієї функції або можливе зменшення часу автономної роботи айфона.

«Увімкнені тактильні ефекти клавіатури можуть вплинути на час роботи iPhone від акумулятора», — йдеться в документі підтримки Apple.

Apple ще не врахувала вібрацію клавіатури в режимі низького енергоспоживання. Це означає, що при активації режиму низького енергоспоживання тактильні функції клавіатури не вимкнуться, навіть якщо це швидше розряджає акумулятор iPhone.

Щоб активувати тактильний відгук на клавіатурі, виконайте наведені нижче дії.

– Відкрийте програму Налаштування.

– Перейдіть до «Звуки та тактильна інформація» > «Відгуки клавіатури».

– Увімкніть або вимкніть тактильні сигнали.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися