Четвер, 30 Травня, 2024

Apple повертає забуті назви – в 2022 вийдуть MacBook

Apple, можливо, прагне спростити назви своїх продуктових лінійок. Компанія планує це зробити в 2022 році, запустивши iMac Pro та MacBook. Остання не використовувалася з 2019 року.

Вважається, що Apple готується випустити п’ять нових комп’ютерів Mac в 2022 році, в тому числі новий потужний iMac, оновлений MacBook Air, оновлений Mac mini, MacBook Pro початкового рівня і Mac Pro з власним ARM-процесором Apple.

Незважаючи на те, що численні звіти вказують на те, що Apple працює над прямим наступником MacBook Air 2020 року, недавній слух від джерела, відомого як “Dylandkt”, стверджував, що ця нова модель може не називатися MacBook Air. Замість цього пристрій отримає назву просто MacBook.

Це буде не перший випадок, коли Apple пропонує MacBook. Компанія продавала MacBook з 2006 по 2012 рік і знову з 2015 по 2019 рік. Остання 12-дюймова модель MacBook пропонувала той же малопотужний, орієнтований на USB-C і безвентиляторний дизайн, що і наступні MacBook Air.

В інших частинах лінійки продуктів з iMac може статися зворотне. В останні роки Apple продала дві основні моделі iMac: 21,5-дюймову модель і більш потужну 27-дюймову модель. Раніше цього року 21,5-дюймова модель змінилася абсолютно новою 24-дюймовою моделлю з чіпом M1. 27-дюймова модель ще не отримала редизайн або оновлення з процесором Apple, але ще один слух від Dylandkt стверджує, що нова модель насправді може називатися iMac Pro.

Apple раніше пропонувала iMac Pro в космічному сірому кольорі з 2017 року на додаток до двох інших моделей iMac, але такоа машина перестала вироблятися на початку 2021 року. Очікується, що нова модель iMac, яка вийде в наступному році, матиме інший дизайн, більше портів і більш потужні чіпи в порівнянні з 24-дюймовою моделлю. Назва iMac Pro може прояснити для клієнтів, що більший iMac – це професійна машина, яка значно відрізняється від свого меншого брата.

Якщо слухи виправдаються, тоді в лінійці ноутбуків Apple існували б просто MacBook і MacBook Pro, а настільні комп’ютери Apple були б представлені iMac та iMac Pro. В цьому Mac стане дещо схожим на iPhone, де в основному є лише iPhone та iPhone Pro.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися