Четвер, 23 Травня, 2024

Апдейт до One UI 4.0 викликає у топових Samsung Galaxy проблеми звуку

Ряд користувачів смартфонів Galaxy скаржаться на проблеми зі звуком. Дефекти почали проявлятися після переходу на нову версію прошивки One UI 4.0. Проблеми зі звуком з’являються на топових девайсах і деяких середнячках.

Оновлення прошивки може призвести до глюків зі звуком на Samsung Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3. Крім флагманів, проблема торкнулася також Galaxy A52 5G.

Постраждалі користувачі відзначають, що звук звучить плоско і не може похвалитися гарною якістю, особливо при грі в ігри або при редагуванні відео за допомогою вбудованого відеоредактора.

Проблема найсильніше впливає на низькі і середні частоти і найбільш помітна на телефонах з високоякісними динаміками. Дефект не проявляється при використанні дротових або бездротових навушників. Скидання до заводських налаштувань не усуває проблему.

Один із способів усунути проблему – включити запис екрану. Але це не найкраще рішення, тому що він вимикає режим 120 Гц в іграх і вимагає багато вільного місця у пам’яті.

Незважаючи на існуючі скарги, Samsung не визнала проблему і тому немає впевненості, що компанія працює над її усуненням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися