Неділя, 14 Липня, 2024

Мільйони людей платять за функцію, яка на iPhone доступна безкоштовно

Мільйони людей платять за зчитувачі QR-кодів для iPhone. Згідно з новим звітом, програма для сканування QR-кодів приносить майже 1 мільйон доларів чистого доходу в App Store на місяць. Однак ця функція вбудована в iOS та доступна безкоштовно.

Звіт appfigures показує, що програма Scan QR Code заробляє сотні тисяч доларів на місяць і була завантажена 3,5 мільйона разів, незважаючи на наявну аналогічну вбудовану безкоштовну функцію в iPhone.

Після цього відкриття звіт показав, що 49 програм для сканування QR-кодів в App Store заробляють понад 1000 доларів на місяць. Це шалено, враховуючи, що ви можете використовувати вбудовану фічу абсолютно безкоштовно. У поєднанні з 14 додатками в магазині Google Play у звіті зазначено, що за останні 30 днів ці 63 додатки принесли понад 4 мільйони доларів чистого доходу.

Не будьте одним із тих, хто платить за використання безкоштовного програмного забезпечення iOS. Ось як отримати доступ до програми сканування секретного QR-коду на iPhone:

Як отримати доступ до безкоштовної програми для сканування QR-кодів на iPhone

Сканер коду доступний на всіх найкращих пристроях iPhone і, що найголовніше, він безкоштовний, тому вам не потрібно платити за нього, як за згадані вище програми для сканування QR-кодів. Ось як отримати доступ до абсолютно безкоштовної програми для сканування QR-кодів на вашому iPhone:

  • Проведіть пальцем вниз від середини екрана, щоб відкрити Spotlight
  • Тип Сканер коду
  • Відкрийте програму та наведіть QR-код

До нього дуже легко отримати доступ і він працює дуже добре, ідеально підходить для тих, хто регулярно сканує QR-коди. Якщо у вас є iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max , ви навіть можете додати сканер QR-коду до кнопки «Дія»:

  • Відкрийте ярлики
  • Торкніться +
  • Виберіть Відкрити програму
  • Натисніть «Програма» , а потім виберіть «Сканер коду».
  • Тепер увімкніть цей ярлик у налаштуваннях кнопки дії

Якщо у вас немає кнопки дії , ви також можете отримати доступ до програми Code Scanner через Центр керування. Просто зайдіть у «Налаштування», виберіть «Центр керування» та додайте сканер коду. Тепер щоразу, коли ви хочете отримати доступ до секретної програми, проведіть пальцем вниз від верхнього лівого кута екрана та натисніть значок QR-коду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися