Apple продаватиме електроенергію споживачам у США

Компанія Apple отримала право на продаж електроенергії. Про це свідчить звіт Федеральної комісії з регулювання енергетики США. За новий напрям діяльності відповідатиме дочірнє підприємство Apple Energy. Судячи з документів регулювального органу, воно може почати роботу вже в серпні.

Тепер американський гігант комп’ютерної електроніки може продавати електроенергію безпосередньо споживачам, оскільки заявка Apple відповідає всім необхідним вимогам.

apple_energyl02

Раніше компанія з Купертіно сформувала дочірнє підприємство Apple Energy. Його завданням буде продаж надлишків електроенергії, яку виробляють сонячні електростанції, збудовані для потреб Apple. Що цікаво, Apple планує продавати електрику безпосередньо індивідуальним споживачам. Інші фірми зазвичай продають надлишок електроенергії компаніям, які спеціалізуються на енергопостачанні.

apple_energyl01

У 2015 році компанія витратила $850 млн на будівництво 130-мегаватної «сонячної ферми» південніше за Сан-Франциско. Крім того, компанія інвестувала в компанію Nevada Power Company, отримавши у своє розпорядження 19,9 мегаватів електроенергії, а також у Salt River Project, отримавши 50 мегаватів.

Тож Apple Energy продаватиме надлишки електроенергії, що виробляється сонячними електростанціями в штатах Невада, Північна Кароліна, Арізона й Орегон, які були побудовані для потреб компанії. Крім того, у планах каліфорнійського гіганта – продавати зайву електроенергію з даху своєї нової штаб-квартири Apple Campus 2 у Каліфорнії.

Джерело: MacDigger

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я