Середа, 22 Травня, 2024

Apple, схоже, оголосила повний перехід на на USB-C з 2024 року

Apple цього року перевела iPhone на USB-C, але її проприєтарний порт Lightning все ще живе в кількох аксесуарах. Однак, за останніми чутками, ці аксесуари чекає оновлення на USB-C у першій половині наступного року. Серед таких кандидатів на заміну порту – Apple Magic Mouse, Magic Keyboard і Magic Trackpad.

Про це повідомляє Instant Digital у китайській соцмережі мереж Weibo. Інсайдер згадує весну 2024 року.

Раніше цього тижня з’явилася інша чутка про те, що нові моделі iPad Air, iPad Pro та MacBook Air – усі на базі власного чіпа M3 від Apple – також можуть бути випущені в березні, квітні чи травні. Це може зробити майбутню презентацію Apple однією з найбільш насичених.

Раніше Apple випускала продукти в березні, але цього року цього не сталося. Цього року компанія анонсувала чипи Apple M2 і деякі пов’язані з ними оновлення комп’ютерів Mac у січні, але нічого суттєвого не було показано до презентації Apple WWDC 2023 у червні.

Залишається з’ясувати, чи отримаємо ми презентаційне шоу з трансляцією в прямому ефірі в інтернеті, як це було в березні 2022 року, коли було анонсовано продукти, зокрема Mac Studio. Чи Apple задовольниться шквалом прес-релізів замість шоу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися