Четвер, 30 Листопада, 2023

Apple взялася за кіно: зніматимуть за творами Азімова

Окрім електроніки та аксесуарів, логотип Apple скоро можна буде побачити ще на одному типу продукції – в кінофільмах. «Яблучна» корпорація взялася за екранізацію легендарного фантастичного циклу Айзека Азімова «Фундація».Деякі експерти припускають, що, найімовірніше, Apple планує зняти серіал

Поки що невідомо, скільки саме книг і в якому форматі планують «перекласти» мовою кіно. Всього цикл налічує сім романів, але основною вважається оригінальна трилогія, опублікована з 1951 по 1953 рік.

Дія «Фундації» починається в Галактичній Імперії – наддержаві, що охоплює весь Чумацький Шлях. Математик Селдон за допомогою розробленої ним науки «психоісторії» передбачає неминуче падіння Імперії і наступ темних століть. Селдон створює «Фундацію» – організацію, яка згідно з розрахованим на тисячу років вперед «планом Селдона» повинна зберегти і відродити цивілізацію. Азімов не вигадав свою історію повністю, надихнувшись знаменитою «Історією занепаду і руйнування Римської імперії» англійського історика Едварда Гіббона.

Деякі експерти припускають, що, найімовірніше, Apple планує зняти серіал. Цей формат нині має велику популярність, а також дозволяє вмістити дуже великий обсяг матеріалу. Для повнометражної картини оригінальна трилогія буде занадто масштабним твором.

За зйомку відповідає компанія Skydance Television разом із продюсерами і шоуранерами Девідом Гоєром і Джошем Фрідманом. Перший відповідав за сценарії до фільмів «Блейд», «Темний лицар», «Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і багатьох інших. Фрідман найбільше відомий за фільмами «Війна світів» і «Термінатор: Хроніки Сари Коннор».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися