Apple взялася за кіно: зніматимуть за творами Азімова

Деякі експерти припускають, що, найімовірніше, Apple планує зняти серіал. Цей формат нині має велику популярність

Окрім електроніки та аксесуарів, логотип Apple скоро можна буде побачити ще на одному типу продукції – в кінофільмах. «Яблучна» корпорація взялася за екранізацію легендарного фантастичного циклу Айзека Азімова «Фундація».Деякі експерти припускають, що, найімовірніше, Apple планує зняти серіал

Поки що невідомо, скільки саме книг і в якому форматі планують «перекласти» мовою кіно. Всього цикл налічує сім романів, але основною вважається оригінальна трилогія, опублікована з 1951 по 1953 рік.

Дія «Фундації» починається в Галактичній Імперії – наддержаві, що охоплює весь Чумацький Шлях. Математик Селдон за допомогою розробленої ним науки «психоісторії» передбачає неминуче падіння Імперії і наступ темних століть. Селдон створює «Фундацію» – організацію, яка згідно з розрахованим на тисячу років вперед «планом Селдона» повинна зберегти і відродити цивілізацію. Азімов не вигадав свою історію повністю, надихнувшись знаменитою «Історією занепаду і руйнування Римської імперії» англійського історика Едварда Гіббона.

Деякі експерти припускають, що, найімовірніше, Apple планує зняти серіал. Цей формат нині має велику популярність, а також дозволяє вмістити дуже великий обсяг матеріалу. Для повнометражної картини оригінальна трилогія буде занадто масштабним твором.

За зйомку відповідає компанія Skydance Television разом із продюсерами і шоуранерами Девідом Гоєром і Джошем Фрідманом. Перший відповідав за сценарії до фільмів «Блейд», «Темний лицар», «Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і багатьох інших. Фрідман найбільше відомий за фільмами «Війна світів» і «Термінатор: Хроніки Сари Коннор».