П’ятниця, 19 Липня, 2024

Ассистент Google Assistant отримав опцію встановлення нагадувань для інших людей

Вашим друзям та родичам скоро стане важче забути про якусь важливу подію. Адже ви самостійно зможете встановити для них нагадування. Асистент Google Assistant дозволив так робити на смартфонах Android, «розумних» колонках та телевізорах.

Призначити іншій людині нагадування досить просто. Необхідно лише викликати голосовою командою асистента Google Assistant та сказати йому призначити час події та її зміст. Після запуску такого встановленого нагадування воно з’явиться на екрані смартфона адресата або на дисплеї смарт-телевізора.

Для роботи функції призначених нагадувань Google використовує сервіс голосової аутентифікації Voice Match. Найближчим часом він запрацює в США, Великобританії та Австралії. Скористатися ним можна навіть для акаунтів дітей молодше 13 років. Загалом Voice Match підтримує до шести родичів.

«Розумні» колонки стали новим модним гаджетом, а споживачі очікують, що ці пристрої зможуть виконувати не лише стандартні завдання, такі як дзвінки, відтворення музики, читання новин тощо. Особливу цікавість у користувачів викликає вбудований у ці гаджети асистент, до якого можливо звертатися голосом. Майже 61% опитаних вважають, що він на додаток до наявних функцій повинен керувати безпекою дому. Близько 59% впевнені, що асистент має стати центром автоматизації побутових приладів.

Користувачі також вважають, що «розумні» колонки є зручним інструментом для виконання таких щоденних завдань, як резервування місць у ресторані, доступ до віртуальних медичних послуг тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися