Xiaomi патентує телефон з трьома екранами та трьома камерами

Очікувалося, що 2019 рік стане роком революції в дизайні мобільних гаджетів завдяки появі гнучких апаратів

У Xiaomi ще не знають, чи хочуть випускати гнучкий смартфон з двома екранами, але вже підготували патент на апарат з трьома екранами. Девайс має бути гнучким і складатиметься вздовж двох ліній, залишаючи в роботі один центральний дисплей. У LetsGoDigital намалювали 3D-рендер того, як може виглядати апарат з нового патенту.

Пропонується створити пристрій з мінімальними рамками. Він матиме три вертикально розміщені камери, які знаходитимуться на його задній панелі. Це буде набір із стандартної лінзи, ультраширококутної та телефото з двократним зумом. Недоліком запропонованого дизайну є неможливість фотографування у складеному стані.

Фронтальної камери не помітно, але експерти припускають, що вона просто знаходиться під екраном. Над подібною технологією нині активно працюють вендори смартфонів. В екран також буде інтегровано датчик відбитків пальців.

В іншому девайс матиме роз’єм USB-C і не матиме аудіо 3,5 мм. Кнопки також непомітні на корпусі. Батарея пристрою матиме 4000 мА·год і підтримуватиме швидке заряджання Xiaomi потужністю 100 Вт. Це дозволить зарядити її за 17 хвилин. Апарат також матиме підтримку 5G. Орієнтовна ціна може складати $1500-$2300.

Очікувалося, що 2019 рік стане роком революції в дизайні мобільних гаджетів завдяки появі гнучких апаратів. Однак проблеми з їхніми гнучкими екранами змусили вендорів перенести випуск таких пристроїв на невизначений термін. Деякі експерти припускають, що революцію можуть запустити вже у 2020 році.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я