Понеділок, 20 Травня, 2024

Автомобільна індустрія готова до революції і змін

Чутки навколо автомобіля Apple не вщухають – експерти, наприклад, прогнозують його появу вже у 2019 році. Масла у вогонь підливає і керівництво компанії: Тім Кук в інтерв’ю з головним редактором Wall Street Journal висловив кілька думок щодо автомобільної індустрії, так прямо і не підтвердивши, що Apple на неї націлилася.

«Я вважаю, що в індустрії настав переломний момент для глобальних змін. І це не просто еволюційні зміни», – заявив глава Apple. Корпорація з Купертіно в короткостроковій перспективі ставить перед собою мету надати людям звичний за iPhone стиль користування, але вже в автомобілях. У даному контексті мова йшла про зв’язок з автомобільною платформою CarPlay. Але, вважають експерти, плани в Apple більш амбітні.

За словами Тіма Кука, програмне забезпечення грає все більш важливу роль в автомобілебудуванні, як і електрифікація транспорту, відмова від орієнтації на двигуни внутрішнього згоряння тощо.

Раніше The Wall Street Journal написала з посиланням на обізнані джерела, що перший електрокар Apple дебютує у 2019 році. Влітку представники компанії нібито зустрічалися з чиновниками з Каліфорнії, після чого було вирішено прискорити розробку «Apple Car». Зокрема, команді із 600 осіб, зайнятих у проекті під робочою назвою Titan, дозволили потроїти кількість співробітників.

Припускають, що автомобіль Apple буде працювати від електрики. Останнім часом компанія активно переманює до себе співробітників Tesla, одного з лідерів ринку електрокарів. Також виробник iPhone наймає експертів у сфері автомобілів з автопілотом. Однак, за повідомленням ЗМІ, перший електрокар Apple не буде повністю автономним.

За матеріалами: The Verge

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися