Субота, 22 Червня, 2024

Свіжа Земля в кольорі – доступно в інтернеті

Національне управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору (NASA) оголосило про запуск нового веб-ресурсу, на якому будуть щодня розміщуватися свіжі знімки нашої планети, зроблені з космосу. Щоб подивитися їх, заходьте за цією адресою на сайті EPIC.

Опубліковані зображення транслюються космічним апаратом Deep Space Climate Observatory (DSCOVR), який запустили 11 лютого нинішнього року. Ця станція призначена для спостереження за Сонцем і Землею та збирає інформацію про стан земної атмосфери, сонячний вітер і викиди корональної маси.

Щодня NASA буде публікувати більше 10 знімків нашої планети, отриманих станцією DSCOVR за допомогою інструменту Earth Polychromatic Imaging Camera (EPIC) – камери з 4-мегапіксельним ПЗС-сенсором, яка суміщена з телескопом. Кольорові зображення Землі формуються шляхом об’єднання трьох знімків, зроблених у червоному, зеленому і синьому каналах.

Готові зображення еквівалентні фотографіям, що отримані 12-мегапіксельною камерою. Побачити автівки, будинки чи навіть своє місто не вдасться – роздільна здатність варіюється між 10 і 15 км на піксель. Адже супутник фотографує нашу планету з відстані приблизно 1,6 млн км.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися