Автономність нових iPhone виявилася меншою, ніж обіцяла Apple

Абсолютним переможцем тесту став Huawei P20 Pro, який показав 14 годин 53 хвилини. Найменше від батарейки працює LG G7 Thinq з часом 8 годин 35 хвилин.

Під час презентації нових iPhone XS старший віце-президент Apple з глобального маркетингу Філ Шиллер сказав, що автономність новинки на півтори години більша за минулорічні моделі. Видання Tom’s Guide провело тестування реального часу роботи без підзаряджання нових, яке показало, що iPhone XS та iPhone XS Max не показують заявленого рівня автономності та працюють менше обіцяного.

Для реального сценарію використовували роботу в браузері в мережах 4G при яскравості екрана на рівні 150 кд/м2 і відключеним режимом True Tone.

iPhone XS пропрацював 9 годин 41 хвилину, а iPhone XS Max протримався 10 годин 38 хвилин. Торішній iPhone X у цьому ж тесті протримався 10 годин 49 хвилин.

Абсолютним переможцем тесту став Huawei P20 Pro, який показав 14 годин 53 хвилини. Найменше від батарейки працює LG G7 Thinq з часом 8 годин 35 хвилин. Середній результат серед усіх протестованих смартфонів склав 9 годин 48 хвилин.