Автопілот за кермом у 9 разів безпечніший за людину-водія

Хоча дані Tesla показують майже на порядок більшу надійність автопілота, потрібно пам’ятати специфіку використання цієї технології

Люди продовжують говорити, що дорога – це складне місце, і робот ніколи не зможе керувати автомобілем, як досвідчений водій. Однак статистика Tesla показує, що насправді все зовсім інакше: люди є поганими та небезпечними шоферами. З автопілотом їздити приблизно в 9 разів безпечніше.

Хоча дані Tesla показують майже на порядок більшу надійність автопілота, потрібно пам’ятати специфіку використання цієї технології. Її активують переважно на шосе, де в цілому відбувається менше ДТП, ніж на міських вулицях. Також автомобілі Tesla є переважно новими, і їхні власники кермують акуратніше. Статистика показує, що ДТП зі старими автомобілями відбуваються частіше.

У цілому інформація Tesla показує, що чим більше систем активної допомоги працює в автомобілі, тим він стає безпечнішим. За третій квартал цього року Tesla потрапляли в одне ДТП на кожні 7,5 млн кілометрів пробігу. У середньому на дорогах США трапляється одне ДТП на кожні 0,7 млн кілометрів пробігу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я