5 найкращих програм «антизлодій» для Android

Від крадіжки мобільного телефона не застрахований ніхто, і хоча стандартні програми дозволяють відстежити розташування гаджета, їх легко деактивувати або просто видалити. Спеціалізований софт захищений від таких вразливостей, а крім того, пропонує величезний функціонал – від фото злодія до повідомлень про заміну SIM-карти. Отже, найкращі програми з пакетом «антизлодій»:

Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Bitdefender Mobile Security & Antivirus – це комплексний додаток, який містить захист від вірусів, блокування додатків і, звичайно ж, пакет для відстеження вкраденого телефона. Переглянути розташування пристрою можна на веб-сайті Bitdefender.

Крім того, програма дозволяє управляти телефоном через SMS – відправляєте повідомлення на свій номер, і смартфон за командою може стерти всі дані, ввімкнути сирену, зателефонувати на вказаний номер або передати своє місце розташування. Навіть якщо SIM-карту замінять, Bitdefender дасть новий номер карти.

Працює безплатно в тріал-версії 14 днів, далі потрібно платити.

Lost Android

Lost Android – один із найбільш ефективних додатків для відстеження андроїд-смартфонів. Фішка Lost Android в тому, що при своїй вазі 170 КБ він уміє практично те ж, що і більшість інших програм: блокувати телефон, очистити дані, сфотографувати злодія, записувати звук і передавати вхідні/вихідні SMS.

Завантажити додаток можна абсолютно безплатно на ОС Андроїд версії 2.2 і вище.

Lost Android
Lost Android
Developer: Theis Borg
Price: Free

Prey Anti Theft

Prey Anti Theft – популярний пакет функцій для протидії крадіжкам, доступних на різних платформах, з Android, iOS, Windows, macOS і Linux включно.
Функціонал програми такий самий, як і в інших додатків зі списку, але, на відміну від того ж Bitdefender, Prey працює з декількома пристроями.

Якщо ви втратили один з підключених гаджетів, можна скористатися іншим або веб-сайтом, щоб позначити його як загублений. Після цього буде доступне блокування смартфона, визначення місця розташування, фотографія злодія і сирена.

Безкоштовна версія дозволяє працювати з трьома пристроями, у повній межа збільшується до 500 і додаються додаткові функції.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security – один із найпоширеніших антивірусів, тому не дивно, що в додатку присутній пакет «антизлодій». Потенціал антивірусу розкривається при наявності у власника рут-прав. Повний доступ до системи дозволить Avast не тільки фотографувати і передавати дані про локації, але приховувати свій файловий пакет у менеджері додатків або перенести його в ядро прошивки, щоб залишатися активним навіть при скиданні до заводських налаштувань.

Також можна налаштувати функцію віддаленої ідентифікації, яка дозволяє Avast Mobile Security позначити телефон як вкрадений, якщо пароль введено неправильно 8 разів. Фото злодія є тільки в платній версії.

Cerberus

Cerberus – один із найкращих додатків-пошуковиків. Може визначити місцезнаходження гаджета не тільки за GPS, а й через точки Wi-Fi або стільникового зв’язку. Функціонал програми також охоплює перегляд списку дзвінків, прихований запис звуку, зйомку відео та фото з відправкою на потрібну адресу та інші можливості.

Як і попередній додаток, Cerberus можна вшити в ядро системи, щоб він не видалявся при скиданні, але тільки при наявності рут-прав. Взаємодія зі смарт-годинником додається.

Тріал-версія доступна 7 днів, після чого  потрібно оформити передплату.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я