Неділя, 14 Квітня, 2024

Баг у драйвері NVIDIA залишає збільшене навантаження на процесор після виходу з відеогри

Якщо у вашому комп’ютері використовується останній драйвер для відеокарти Nvidia, ви могли стикнутися з його багом. У поточній версії драйверів Nvidia є помилка, яка збільшує використання центрального процесора після виходу з комп’ютерної гри. Nvidia визнала помилку, але незрозуміло, коли її виправлять.

Користувачі повідомляють, що програмний компонент Nvidia Container продовжує використовувати до 15% потужності центрального процесора навіть після виходу з гри. За звичайних обставин він не повинен вимагати жодних ресурсів процесора після завершення ігрового сеансу.

Перевірити, чи присутній цей баг на вашому ПК, дуже просто. Запустіть гру, після чого закрийте її, а потім відкрийте диспетчер завдань Windows, одночасно натиснувши CTRL + ALT + Delete. Переглядайте список процесів, доки не знайдете контейнер Nvidia. Якщо процес генерує використання процесора (зазвичай від 10% до 15%), ваш комп’ютер уражений помилкою.

Навантаження від Nvidia Container може бути не дуже помітним для сучасних продуктивних процесорів, але це все одно непотрібне навантаження процесор, що збільшує його енергоспоживання.

Вирішити проблему самостійно досить легко. Оскільки баг підтверджений лише в останніх драйверах (версія 531.18), просто потрібно повернутися до драйвера 528.49 WHQL. Завантажте старішу версію безпосередньо з Nvidia та видаліть новий драйвер.

Якщо ви хочете залишатися з новим драйвером Nvidia, ви можете примусово вимикати Nvidia Container вручну, коли закінчите гру, або просто перезавантажте комп’ютер.

Nvidia визнала проблему та позначила її як «відкриту». Це означає, що виправлення з’явиться в майбутньому оновленні драйверів або як патч до існуючих драйверів. Компанія не повідомляє, коли це станеться.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися