Четвер, 30 Травня, 2024

Чекали десять років: готується нова версія Counter-Strike, найпопулярнішого шутера на Steam

Випущений у 2012 році шутер Counter-Strike: Global Offensive залишається найпопулярнішим на платформі Steam. І цього місяця має з’явитися його свіже оновлення. Counter Strike 2, як повідомляється, уже знаходиться в бета-режимі і має бути доступним не пізніше ніж 1 квітня. Про це повідомив ігровий журналіст Річард Льюїс, який відомий своїми публікаціями про Counter-Strike.

Слова Льюїса підтверджують нові драйвери NVIDIA, які запровадили підтримку двох нових, невідомих програм, csgos2.exe та cs2.exe. Повідомляється, що вони пов’язані з Counter-Strike 2 і були реалізовані NVIDIA перед запуском бета-версії.

Далі у звіті Льюїса говориться, що робота над Counter-Strike 2, здається, стала причиною значного зменшення роботи над проблемами CS:GO.

«Головним пріоритетом є оприлюднення, а потім доопрацювання, виправлення будь-яких помилок і доведення до рівня, якого люди очікують від CS», — стверджують джерела Льюса.

Повідомляється, що гра, як не дивно, працюватиме на двигуні Source 2. Джерела Льюїса також стверджували , що в грі будуть сервери, які працюватимуть на «128 тіках», що приведе її у відповідність до конкурента Valorant і зменшить затримки.

Valve поки не коментує проект. Counter-Stike GO залишається найпопулярнішою грою на платформі Steam від Valve, регулярно залучаючи понад 1,3 мільйона гравців на день.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися