П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Банківські картки зможуть щогодини міняти свої номери

Одне із жахіть будь-якого користувача – крадіжка даних його пластикової картки – скоро може залишитися в минулому. Адже надруковані на пластику цифри вже не будуть статичними – вони змінюватимуться щогодини. Таке рішення пропонує система MotionCode.

На банківських картках на звороті друкується код із трьох чисел Card Security Code (CSC) – він знаходиться поруч із полем для підпису. Цей код є одним з елементів захисту від шахрайства з карткою. Навіть знаючи номер картки та інші її дані, без нього не вдасться здійснювати купівлі через картку.

До сьогодні код CSC був просто надрукованим на пластику, і змінити його можна було, лише отримавши нову картку. Французька компанія з кібербезпеки Oberthur Technologies запропонувала зробити цей код динамічним із системою MotionCode. Вона замінює надрукований CSC невеликим дисплеєм. На ньому щогодини відображається новий код, а старий перестає діяти. При цьому розробники кажуть, що хвилюватися про розряджену батарейку не потрібно – її вистачить на весь термін придатності картки.

motioncode_01-625x350

Нова система поки що знаходиться в початковій стадії тестування, але два французьких банки, Soci?t? G?n?rale та Groupe BPCE, уже планують її впровадити у своїх картках.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися