Вівторок, 16 Липня, 2024

Батарея нових iPhone відклеюватиметься електричним сигналом

Apple може значно спростити заміну батарей в iPhone 16. Зараз батареї приклеєні звичайним клеєм, який потрібно вміти правильно відклеїти. Але нові телефони відклеюватимуть батарею самі після подачі електричного сигналу. Apple працює над новим цікавим способом, який полегшить видалення та заміну батарей телефону.

Зараз батареї iPhone фіксуються за допомогою клейких смужок. Apple хоче замінити цю систему новим методом, який використовує електрику, щоб вивільнити акумулятор. Нова система з’явиться «принаймні в одній моделі iPhone 16 цього року і, можливо, у всіх версіях iPhone 17 , запланованих на глобальний випуск наступного року.

Новий метод, який отримав назву «електрично індуковане адгезивне роз’єднання», передбачає, що батарея iPhone буде закрита металевою оболонкою, а не фольгою, яку зараз використовує Apple. Батарею можна вийняти, застосувавши до неї невеликий поштовх електрики, наприклад, за допомогою джерела постійного струму.

Враховуючи складність відкриття корпусу iPhone і потенційні ризики поводження з електрикою, Apple все одно рекомендуватиме людям заручитися допомогою професіонала для заміни батарей

Впровадження нової системи відклеювання акумулятора було викликане законодавством Європейського Союзу (ЄС), яке вимагає від усіх виробників телефонів гарантувати, що батареї їхніх пристроїв можуть бути замінені їх власниками за допомогою доступних інструментів до 2025 року.

Раніше ЄС змусив Apple запровадити USB-C на свої телефони та відкрити екосистему магазину додатків для третіх сторін.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися