Бездротова зарядка прикрасить Новий рік

Стрімко наближається Новий рік та Різдво, і прикрасити ці свята можна буде за допомогою сучасних технології. З ними ялинкові прикраси перетворяться зі звичайних скляних кульок на високотехнологічний гаджет Aura. Енергію йому будуть давати бездротові мережі, з якими він підсвічуватиме ялинку.

Прикраса Aura Christmas – це модифікована гірлянда, яку позбавили проводів та перевели на бездротове живлення. Автори кажуть, що це перше подібне рішення у світі, яке, окрім візуальної привабливості, робить Новий рік безпечнішим. Адже відсутність проводів та гарячих лампочок роблять неможливим коротке замикання та загоряння дерева.

Принцип роботи Aura нагадує бездротову зарядку мобільних. Під ялинкою необхідно розташувати котушку живлення та увімкнути її у розетку. Вона створить магнітне поле, яке сприймуть високотехнологічні кулі та підсвітять дерево своїми світлодіодами. Останніми також можна керувати зі свого смартфона.

Прикрасити ялинку подібними високотехнологічними іграшками можна буде вже наступного року – саме тоді розробники Aura обіцяють випустити їх у продаж за ціною в $65. Замовити перші партії можна на Kickstarter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я