Субота, 22 Червня, 2024

Про що пишуть 28 листопада

Україна починає заважати сусідам розвивати 3G і 4G
Технологічна нерозвиненість України призвела до перших проблем із сусідами. Україна зобов’язалася значно знизити рівень «шумового» сигналу, створюваного базовими станціями українських CDMA-операторів. Як відзначають в UKE, такі сигнали помітно погіршують якість роботи мереж GSM і UMTS 900 (3G) польських мобільних операторів Aero 2 і P4 на територіях Люблінського і Підкарпатського воєводств, повідомляє Капітал.

Превентивне правосуддя: час!
Комп’ютерра підіймає питання про здатність та правочинность інтернет-компаній виявляти в потоці даних соціально небезпечні деталі та ставити до відома правоохоронні органи.

Рецензія Far Cry 4
Цей рік пройшов під знаком ігор, що більше нагадують самостійні доповнення, ніж повноцінні проекти. Borderlands: Pre-Sequel і Assassin ‘s Creed Rogue  – найяскравіші приклади. Far Cry 4 багато хто теж чекали з відомою часткою скепсису – мовляв, те ж саме, але на нових консолях. 3DNews.ru  розбирається, чи дійсно це так.

Огляд смартфона Acer Liquid Jade
Модель Liquid Jade – тонкий двосімний апарат у хорошому дизайні та ще й з гарним екраном. А ось сліди економії оку не видні, вони заховані всередині, пише Ferra.ru.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися