Більшість людей не користується асистентами через сором

Girl with smartphone девушка смартфонеНайближчим часом на вулицях не з’являться натовпи користувачів, які спілкуються з цифровими асистентами. Цьому зашкодить сором, виявили аналітики агенції CreativeStrategies. Вони опитали 500 користувачів, щоб побачити, де та коли вони найчастіше звертаються до віртуальних асистентів.

Найпопулярнішою виявилася Siri – лише 21% власників продукції Apple не спілкувалися з нею. При цьому серед користувачів iPhone ця частка ще вища – віртуальним асистентом не користувалися всього 2%. Показники Google схожі: 34% споживачів, кажуть, що ніколи не вимовляли фразу «OK, Google». Для власників телефонів на Android цей показник складає 4%.

Найчастіше до голосових асистентів звертаються в автомобілі – 51% користувачів сказали, що вони залучали Siri або Google Assistant. Таку статистику можна пояснити тим, що це зручна опція голосового управління за кермом. Поза автомобілем люди найчастіше звертаються до цифрових помічників тет-а-тет: так роблять 39%. А ось на публіці із Siri чи Google Now спілкується не більше 3% користувачів. На робочому місці в офісі до цифрових асистентів звертається ще менший відсоток користувачів – близько 1,3%.

Експерти припускають, що ситуація з публічним використанням віртуальних помічників може змінитися найближчими роками. Це може трапитися, коли люди звикнуть до цифрових асистентів, і зникне сором їхнього публічного використання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я