Понеділок, 15 Липня, 2024

Google зробить підекранні фронталки значно якіснішими

Пошуковий гігант запатентував нову технологію подекранних фронтальних камер в смартфонах. Його рішення дозволяє позбутися характерних проблем, які мають підекранні камери сьогодні. Створена в Google технологія може дати поштовх популярності підекранних фронтальних камер.

Підекранні фронтальні камери очікувалися як технологічний прорив, який дозволить позбутися різних вирізів та отворів в екранах. Це підвищило би зручність використання смартфона без зниження його функціональності.

Однак перші смартфони з підекранними передніми камерами показали кілька суттєвих недоліків, які блокують масове поширення такого рішення. Через те, що екран загороджує собою об’єктив камери знімки з неї виходять не такими чіткими та якісними. Сам екран над камерою також не такий якісний як решта дисплею, адже він має значно меншу щільність пікселів, щоб стало можливим проходження світла між ними. Тому якість зображення на цій ділянці відрізняється.

Восени Google разом зі своїми смартфонами Pixel 6 може представити рішення проблем поточного покоління підекранних камер. Очікується, що цей гаджет отримає багато змін і може в чомусь стати проривним для пошукового гіганта.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Запропоноване інженерами Google включає в себе призму, яка знаходиться в отворі під екраном. Ця призма може обертатися, а по її бокам знаходяться фронтальна камера та невеликий екран.

Залежно від того, як повернута призма, користувач може активувати фронтальну камеру або дисплей. Коли камера неактивна, що відображається на другому екрані контент буде відображатися через призму. Але як тільки користувач захоче зробити селфі, призма повернеться так, щоб збирати світло в об’єктив камери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися