BMW хоче перетворити автомобіль на кінотеатр з колесами

Завдяки підключенню 5G автомобіль зможе транслювати останні шоу за запитом. Екран висувається зі стелі при його активації.

BMW представила наступний крок у еволюції розваг в автомобілі. Компанія вбудувала 31-дюймовий смарт-телевізор 8K з підтримкою сервісу Amazon Fire TV. Цей новий екран My Mode Theatre зі співвідношенням сторін 32:9 для задніх пасажирів у поєднанні з системою об’ємного звучання Bowers&Wilkins Diamond призначений для того, щоб дати пасажирам відчуття кінотеатру під час поїздки.

Завдяки підключенню 5G автомобіль зможе транслювати останні шоу за запитом. Екран висувається зі стелі при його активації. Сенсорне управління вбудовано в задні двері.

Щоб створити настрій в автомобілі, будь то для перегляду фільмів або чогось ще, автомобіль BMW отримав відповідні налаштування управління водінням і трансмісії.

До цих пір доступні режими були “ефективний”, “спортивний” та “особистий”. Показаний на виставці CES прототип також отримав “виразний”, “розслабляючий”, “цифрове мистецтво” та «театр».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я