Неділя, 14 Квітня, 2024

BMW почне живити електромобілі навозом

Майбутні електромобілі BMW отримуватимуть енергію від коров’ячого посліду. Автовиробник співпрацює у Каліфорнії з компанією, яка продукує метан з навозу. Газ використовуватиметься для вироблення електроенергії і зарядки електромобілів.

BMW заявила в середу, що її партнерство з каліфорнійськими компаніями California Bioenergy (CalBIO) та Bar 20 Dairy farm дозволить перетворити метан з коров’ячого гною в «чисту» енергію.

Для цього біореактор захоплюватиме метан з коров’ячого гною і відправлятиме його в енергосистему в якості відновлюваної енергії. В іншому випадку газ метан знаходився б в атмосфері Землі. Метан – це відоме джерело проблеми парникових газів.

Стратегія, за словами BMW, допоможе створити надзвичайно ефективні електромобілі. Мало того, що електромобілі будуть виробляти нульові викиди під час водіння, але і більш чиста енергія для мережі також допоможе підтримувати стійку зарядку.

Адже сьогодні заряджання електромобілів стає ще більшою екологічною проблемою, коли використовувана електроенергія надходить від джерел енергії, що спалюють викопне паливо.

Скорочення викидів метану на фермі в поєднанні з виробництвом відновлюваної енергії призводить до скорочення викидів вуглецю, еквівалентного забезпеченню чистою енергією понад 17 000 електромобілів на рік.

Автовиробник очікує, що в найближчому майбутньому виникне більше подібних партнерських відносин, і, в кінцевому рахунку, думає, що вони будуть живити кожен електромобіль, який компанія продає в Каліфорнії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися