П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Про що пишуть 8 серпня

У Криму наполягають, що не відключали мережу «МТС Україна»
У самопроголошеному керівництві Криму заявляють, що не примушували до відключення телекомунікаційного оператора компанії «МТС Україна» (Київ). Про це повідомив офіційний сайт уряду Криму з посиланням на так званого голову Ради міністрів Республіки Крим Сергія Аксьонова, пише Капітал.

Windows 9 скачати безоплатно
Windows 9 може стати безоплатною для користувачів минулих версій цієї операційної системи, з Windows XP, яка вже не підтримується, включно. Такий крок допоможе Microsoft не відстати від Apple і залучити до нової ОС користувачів-консерваторів, які досі віддають перевагу старим версіям цієї ОС, зберігши корпоративних користувачів, розповідає Газета.ру.

Огляд доступного HD-смартфона ASUS Zenfone 5
Модель Zenfone 5 тайванці показали цієї весни на виставці CES. Це не флагман (преміальною лінійкою у ASUS виступає Padfone), але при цьому у нього є кілька дуже цікавих фіч, яких немає у топових моделей конкурентів, а головна особливість – надзвичайно низька ціна для апарата A-бренду, розповідає Ferra.ru.

Порівняння продуктивності LG G3 з 2 ГБ і 3 ГБ ОЗУ
У цьому порівнянні ITC.ua проілюстрували різницю між 2 ГБ і 3 ГБ ОЗУ та відповіли на питання, чи варто доплачувати 500 гривень за смартфон LG G3 з накопичувачем обсягом 32 ГБ.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися