П’ятниця, 1 Березня, 2024

Як створити плейлист Spotify

Зручніше слухати свої улюблені треки в музичному стримінговому сервісі Spotify можливо за допомогою плейлистів. Створювати власні списки відтворення можна незалежно від того, яку версію платформи ви використовуєте – настільний комп’ютер або смартфон.

Створення плейлиста Spotify на ПК

Першим кроком створіть список відтворення, для чого відкрийте програму Spotify на своєму комп’ютері. Натисніть кнопку «Створити список відтворення» в лівому нижньому кутку вікна. Додайте назву списку у спливаючому вікні, а також опис і зображення, якщо це необхідно. Потім натисніть кнопку «Створити».

Потім ви перейдете до свого нового списку відтворення, і він також з’явиться у списку на лівій бічній панелі.

Додавання пісень

Перейдіть до пісні, яку ви хочете додати до свого списку відтворення. Натисніть і перетягніть пісню в назву списку відтворення на лівій бічній панелі. При цьому ви побачите, як над ім’ям з’явиться зелений знак плюс.

Якщо ваш плейлист порожній, ви побачите можливість перейти до нових випусків. Це також можливість пошуку пісень для додавання до списку відтворення.

Натисніть “Перейти до нових випусків”, щоб переглянути список пісень для додавання в свій плейлист.

Spotify запропонує пісні в нижній частині списку відтворення разом із кнопкою “Додати”. Чим більше ви слухаєте, тим більш цілеспрямованими будуть пропозиції.

Редагувати список

Перейдіть до списку відтворення, який ви хочете відредагувати. Щоб видалити пісню, клацніть піктограму з трьома крапками поруч із відповідною піснею та виберіть «Видалити з цього списку відтворення».

Щоб змінити порядок пісень, клацніть і перетягніть треки на нове місце.

Щоб зробити список відтворення секретним або видалити його, клацніть значок з трьома точками під назвою списку відтворення і виберіть відповідну опцію.

Створити плейлист Spotify на смартфоні

Якщо ви використовуєте безкоштовну версію Spotify і мобільний додаток, в опцію перемішування можливо використовувати тільки в своїх власних плейлистах.

Щоб створити список відтворення відкрийте програму Spotify і при необхідності увійдіть в свій акаунт. Торкніться своєї бібліотеки на нижній панелі інструментів і виберіть піктограму зі знаком плюс + у верхньому правому куті екрана. Назвіть список відтворення та натисніть «Створити».

Додавання пісень

Перейдіть до свого списку відтворення та натисніть «Додати пісні» у верхній частині списку. Знайдіть трек та натисніть знак плюс + праворуч від назви пісні, щоб додати її в свій плейлист.

Редагувати список

Перейдіть в потрібний плейлист. Щоб видалити пісню, торкніться піктограми з трьома крапками поруч із піснею та виберіть «Видалити з цього списку відтворення».

Щоб зробити список відтворення закритим або видалити його, торкніться значка з трьома крапками поруч з назвою списку відтворення і виберіть потрібний варіант.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися