BMW показала кермо iNEXT спеціально для автомобілів з автопілотом

Звичайне кругле колесо для них погано підходить, кажуть розробники.

Інженери BMW перевинайшли колесо і показали його в рамках концепту електричного кросовера iNEXT. На думку компанії, автомобілі, які зможуть їздити самостійно, потребують нового рульового керма. Звичайне кругле колесо для них погано підходить, кажуть розробники.

Нове кермо схоже на багатокутник, і це має допомогти краще керувати автомобілем майбутнього. У BMW вважають, що кругле кермо не дає швидко зрозуміти його положення при переході від автопілота до ручного управління. Полігональна форма дозволить водієві одним поглядом зрозуміти, як розміщене кермо, і швидше перехопити управління. У BMW також переконують, що сплющені верхні та нижні секції дозволять краще бачити інформаційні повідомлення на екрані.

Саме полігональне кермо iNEXT матиме вбудоване оптоволокно. Воно світитиметься різними кольорами, сигналізуючи про поточний стан керування автомобілем, наприклад, вимкнення автопілота і необхідність взяти управління людині.

Автомобіль iNEXT має бути електромобілем і надійти у виробництво у 2021 році. Нині це полігон BMW для випробування нових технологій, серед яких – великий криволінійний дисплей, а також зміни в інтер’єрі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я