Неділя, 3 Грудня, 2023

Власники Oppo зможуть спілкуватись без операторів і доступу до інтернету

26 червня Oppo таки презентувала перший у світі смартфон з прихованою під екраном камерою, а також анонсувала і принципово нову технологію зв’язку MeshTalk. MeshTalk дозволяє людям говорити один з одним на невеликих відстанях без доступу до мобільної мережі, бездротового або Bluetooth-підключення.

Протокол може зв’язати двох абонентів на відстані до 3 км за умови підтримки технології обома пристроями. Щоб захистити канал зв’язку, MeshTalk використовує наскрізне шифрування.

За словами Oppo, MeshTalk призначений для випадків, коли потрібно зробити дзвінок, а мобільна мережа перевантажена і доступу до інтернету немає. Фактично ж власники смартфонів Oppo зможуть спілкуватися один з одним, не використовуючи інтернет або мобільні мережі.

Oppo обіцяє, що MeshTalk «лагідний» до акумулятора, проте поки невідомо, чи буде додана підтримка протоколу в старі моделі смартфонів і коли вона стане доступною звичайним користувачам.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися