Bomb Squad – вибуховий екшн з домішками пластиліну

Тонни супротивників, динамічний геймплей і видовищні вибухи. Дуже схоже на опис чергового андроїд-шутера, але це про Bomb Squad – веселий і захопливий екшен від третьої особи з мультяшною графікою. Чим так цікава гра і чому її варто завантажити? Давайте розбиратися.

Ласкаво просимо до ящика з іграшками

Перше, що кидається в очі відразу ж після запуску Bomb Squad, – незвичайне графічне оформлення і навколишній світ. Головне меню виконано на шматочках пластиліну, а бої проходять на пластилінових грибах, посеред дерев’яних кубиків конструктора або на столі для міні-футболу. Це наштовхує на думку, що головний герой, як і його опоненти, – просто дитячі іграшки.

Концепт підібрано дуже вдало, тому що більшість моделей по суті прості і не вантажать смартфон, але виглядають при цьому дуже органічно, як справжні іграшки. Текстури на об’єктах оточення якісні, «мила» як такого немає. Анімація проста і динамічна.

Окремо варто відзначити музичний супровід – підривати все навколо доведеться під найкращі композиції цирку Шапіто. Музика якісна, прекрасно доповнює загальну атмосферу і робить вибухи просто дитячою розвагою.

Машина для вбивств у мініатюрі

Що ж у цьому іграшковому раю повинен робити геймер? Звичайно, нищити все живе. Для цього в персонажа є нескінченна кількість бомб і навички рукопашного бою. Процес стає ще веселішим, коли на карту падають ящики з різними бонусами, які підсилюють рукопашну атаку, або, наприклад, змінюють бомби на міни.

Не відстають і вороги: у режимі «атака» вони будуть розділені на кілька типів і з’являються хвилями. Одні добре б’ються врукопаш, інші вміють кидатися бомбами, ну а треті поєднують обидві навички. До кожного опонента потрібен особливий підхід: когось краще підірвати, причому той чи інший тип бомб може виявитися більш ефективним, а когось перемогти в рукопашній.

Управління та режими

Контролювати персонажа можна за допомогою динамічного джойстика і кнопок:

  • удар;
  • стрибок;
  • дістати бомбу;
  • кинути бомбу.

Усі елементи управління налаштовуються і можуть бути як статичними, так і динамічними, що дуже зручно для новачків.

Спочатку трохи незвично жбурляти бомби, робити це потрібно по суті двома кнопками, але після декількох хвилин гри система стає дуже зручною.

У Bomb Squad також є кілька ігрових режимів, зокрема, кооператив і мережева гра. Випробувати їх, на жаль, не вдалося, але, судячи з усього, кооператив перетворить поле бою на справжнє вибухове пекло. Головне – своїх не підірвати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я