Неділя, 21 Квітня, 2024

Bosch запустив для самокерованих авто сервіс попередження про стан дороги

На дорогах уже досить багато автомобілів, які можуть їздити самостійно, однак при виникненні складної ситуації алгоритми миттєво кидають управління. За чинними правилами, водій у такій ситуації має прийняти керування на себе, однак при цьому не враховується час, який необхідний людині для переходу від пасажира до кермувальника. У цей момент може статися аварія, і в Bosch вирішили, що самокероване авто має завчасно передавати управління людині. Для цього компанія запустила сервіс сповіщення про стан дороги.

Нова служба від Bosch завчасно надає алгоритмам дані про погіршення дорожніх умов попереду. Для цього використовується інформація про погоду від фінської компанії Foreca.

Сервіс Bosch поки знаходиться в тестовому режимі, а в комерційну експлуатацію його планується запустити у 2020 році. До того часу він також враховуватиме дані від самих автомобілів, які користуються цим сервісом. Система отримуватиме інформацію про температуру повітря зовні та всередині автівок, стан активації склоочищувача та скільки разів активувалася система протиковзання. У Bosch кажуть, що чим більше машин стануть користувачами сервісу, тим точніше він працюватиме.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися