Вівторок, 23 Липня, 2024

Мілітаризація на орбіті: Чому Пентагон ставить на Starshield від SpaceX

Міністерство оборони США планує закупити понад 100 супутників Starshield від SpaceX, які стануть частиною майбутньої супутникової архітектури. На відміну від комерційного інтернет-сервісу Starlink, Starshield — це мілітаризована версія з посиленим шифруванням і додатковими функціями безпеки, що буде належати і контролюватися урядом США.

Особливості Starshield

Starshield використовує численні малі супутники на низькій орбіті, що забезпечує високу стійкість до атак у порівнянні з традиційними великими геостаціонарними супутниками. Міністерство оборони США прагне включити Starshield у свою архітектуру зв’язку до 2029 року за умови затвердження фінансування Конгресом.

Переваги для військових

Полковник Ерік Фелт, директор з питань космічної архітектури, підкреслив важливість супутникового інтернету Starlink для військових, особливо для тих, хто працює у віддалених середовищах. Він відзначив значний попит на Starlink в армії та важливість захисту від кіберзагроз.

Попит на Starlink

Попит на послуги SpaceX значно зростає, і міністерство оборони вже використовує комерційні можливості Starlink. Проте, у майбутньому Пентагон планує інтегрувати спеціалізовану систему Starshield. На сьогоднішній день, супутники Starshield ще не доступні для користувачів Міноборони, але очікується, що вони будуть призначені для комунікаційних цілей.

Плани на майбутнє

Міністерство оборони також розглядає можливість додавання інших комерційних послуг, таких як Amazon Project Kuiper. Таким чином, архітектура супутникового зв’язку буде урізноманітнена і зміцнена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися