Неділя, 3 Березня, 2024

Браузери на движку Chromium втратять перевірку орфографії та переклад сторінок: стосується Microsoft Edge, Opera, Brave та інших

Google оголосила, що браузери на створеному компанією движку Chromium зловживають її інфраструктурою, і тому їх відключать від неї. Такі браузери, як Microsoft Edge, Opera, Brave та інші на движку Chromium, можуть втратити доступ до низки функцій, зокрема, перевірки орфографії та перекладу сторінок.

Google не назвав браузери на основі Chromium, які зловживали його системами, а про факт цього пошуковий гігант дізнався під час недавнього аудиту. Щоб унеможливити таке в майбутньому, Google запланував обмежити деякі програмні інтерфейси Chromium з 15 березня 2021 року. Вони стануть недоступними для будь-яких сторонніх браузерів на цьому движку.

Служба Chrome Sync надає браузерам інструменти для зберігання даних, закладок, налаштувань, списку розширень та історії переглядів на серверах Google. Також інша інфраструктура передбачає функції перевірки орфографії, синхронізацію контактів, переклад сторінок.

У Google запевняють, що юзери, які використовували надані Chrome Sync функції не втратять свої дані. Збережена локально та в акаунті Google інформація залишиться доступною. Закладки браузера можна експортуватися за допомогою наявних методів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися