Субота, 25 Травня, 2024

Apple може повернути улюблену користувачами опцію MacBook

У наступному поколінні своїх ноутбуків Apple планує редизайн, в якому може повернути одну з улюблених користувачами опцій. Мова йде про магнітний зарядний роз’єм MagSafe. Очікувати нові 14- та 16-дюймові MacBook Pro з цим роз’ємом варто у третьому кварталі 2021 року, кажуть аналітик Bloomberg Марк Гурман та аналітик Мінг Чи Куо.

Нові ноутбуки використовуватимуть оновлену версію процесора Apple ARM. Він отримає більше ядер та поліпшене відеоядро. Також на деяких моделях може зникнути Touch Bar, а ще збільшиться кількість роз’ємів. Ноутбуки Apple 2020 року мають два USB Type-C, один з яких часто зайнятий зарядним кабелем. Тому власникам широкого набору периферії доводиться носити розширювачі набору портів.

Роз’єм MagSafe Apple використовувала у своїх ноутбуках з 2006 по 2016 роки. Зарядний кабель примагнічувався до лаптопа, звільняючи юзера від необхідності контролювати підключення. Також магнітне кріплення берегло кабель та ноутбук, якщо за кабель різко смикали, наприклад, коли його заділи ногою.

У сучасній реінкарнації MagSafe звільнить один із портів USB-C, залишивши його для периферії. Також він надасть можливість реалізувати швидше заряджання, ніж це підтримується стандартом USB-C Power Delivery. За максимальною специфікацією це 100 Вт, чого може бути недостатньо для швидкого заряджання при наявності потужних процесора та відеоядра.

Apple почала знову використовувати назву MagSafe разом з випуском смартфонів iPhone 12. Це також технологія заряджання з магнітним кріпленням, однак її ще розширили як кріплення для аксесуарів – чохлів, гаманців тощо.

Куо також каже, що в редизайні ноутбуків Apple може намагатися наблизити їхній візуальний стиль до сучасних смартфонів iPhone 12 та планшетів iPad Pro. А саме – грані в ноутбуках можуть стати гострими.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися