Бюджетні Samsung Galaxy A51 та A71 отримають функції камери флагманського Galaxy S20

Galaxy A51 та A71 стали першими апаратами А-серії, які Samsung випустив у 2020 році.

Samsung розповсюджує оновлення для популярних смартфонів Galaxy A51 та A71, які відносяться до лінійки бюджетних апаратів. Цей апдейт передбачає нові можливості камери, які доступні на флагманському Galaxy S20. Користувачі також отримають низку інших нових функцій.

Серед нових опцій камери є функції «Єдина зйомка» та «Нічний гіперлапс». «Єдина зйомка» дозволяє одночасно зробити знімок у кількох режимах камери, а потім – вибрати найкращий результат. «Нічний гіперлапс» дозволяє знімати сповільнені відео з поліпшеною якістю в умовах поганого освітлення.

Також камера A51 та A71 отримала функції ручного фокусу та зміни часу спрацювання затвору. Ще користувачі отримають можливості створювати фільтри з наявних фото.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Окрім камери ці смартфони також отримають функцію швидкого обміну Samsung Quick Share та Music Share. Вони дозволяють пересилати медіафайли пристроям поблизу. Клавіатура у A51 та A71 також навчилася перекладати текст, додаток галереї групує схожі знімки, а в додатку телефона поліпшився пошук.

Galaxy A51 та A71 стали першими апаратами А-серії, які Samsung випустив у 2020 році. Девайси зовні є клонами і відрізняються тільки розмірами – A71 більший. Головна різниця між девайсами криється в «залізі» – у Galaxy A51 встановлено процесор Samsung Exynos 9611, а Galaxy A71 має Snapdragon 730G.