Середа, 24 Липня, 2024

Canon створила спалах для фотоапаратів з функцією самонаведення

Фотографам стало простіше отримувати гарні знімки при використанні спалаху, кажуть у компанії Canon. Вона створила перший у світі спалах з інтелектуальною системою AI Bounce. Вона має функцію самонаведення і намагається оптимально висвітлити об’єкти зйомки.спалах

Модель під назвою Speedlite 470EX-AI використовує спеціальні алгоритми, які автоматично розраховують і коригують положення джерела світла. Функція AI Bounce забезпечує автоматизовану зйомку у відбитому світлі. Вона використовує тестовий імпульс для розрахунку оптимального кута природного збалансованого висвітлення, потім автоматично переміщає головку спалаху в потрібне положення.

Для досвідчених фотографів передбачено напівавтоматичний режим, в якому можна регулювати положення голівки при зйомці у відбитому світлі в різних умовах освітленості. Speedlite 470EX-AI потім автоматично скоригує положення залежно від орієнтації камери.

Спалах має головне число 47 м, ISO 100, діапазон зуму головки від 24 до 105 мм, бездротовий оптичний приймач, дисплей з точковою матрицею. Canon Speedlite 470EX-AI надійде в продаж у квітні 2018 року за ціною 399 доларів США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися