Кіберспорт може стати частиною Олімпійських ігор

Творець World of Warcraft вважає, що відеоігри відмінно підійшли б до програми Олімпійських ігор, оскільки зараз термін «спорт» отримав широке визначення. Тому колишній творчий директор Blizzard Entertainment Роб Пардо запропонував включити відеоігри до переліку дисциплін Олімпійських ігор.

За його словами, відеоігри володіють всіма якостями видовищних видів спорту, а кіберспортівні чемпіонати збирають багатомільйонні аудиторії. До того ж професійні гравці, як і спортсмени, змушені постійно відточувати свою майстерність. «Якщо спорт для вас – це в першу чергу величезні фізичні навантаження, то зараховувати до нього комп’ютерні ігри дійсно не зовсім правильно, – каже Пардо. – Але вже зараз, як мені здається, на Олімпійських іграх повно дисциплін, які навряд чи вписуються в таке визначення”.

Розширити програму Олімпійських ігор новою дисципліною буде непросто: міжнародний олімпійський комітет (МОК) чітко обмежив список і не збирається йти на поступки. Приміром, шахісти вже давно хочуть внести свою дисципліну в програму міжнародного комплексу спортивних змагань, проте МОК вважає, що шахи – це ігри для розуму, а не спорт.

Однак Роберт Пардо впевнений, що, на відміну від шахів, відеоіграм пощастить більше, так як вони збирають набагато більшу аудиторію і є більш видовищними.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я