Неділя, 21 Квітня, 2024

CES 2018: LG анонсувала свій перший 4К UHD проектор

Компанія LG у рамках виставки CES 2018, яка проходить зараз у Лас-Вегасі, анонсувала свій перший 4K UHD проектор.

За допомогою цього пристрою можна створити 150-дюймовий екран яскравістю 2500 люмен. Крім того, проектор LG 4K UHD підтримує відтворення HDR-контенту (стандарт HDR 10) для перегляду кінематографічного відео вдома.

Завдяки бездзеркальному I-подібному процесору новий проектор LG має портативну конструкцію для відтворення чітких зображень з будь-якого розташування, для чого необхідно просто розмістити проектор на підлозі або ж прикріпити на стіні. А ручка для перенесення і функція Auto Cord дозволяють власникам проектора LG 4K UHD використовувати пристрій у будь-якому приміщенні і для будь-якого заходу. Крім того, дзеркальний відбивач можна використовувати як кришку для захисту проектора від пилу під час зберігання.

Проектор LG 4K UHD оснащений «розумним» інтерфейсом webOS 3.5 для зручності підключення пристрою до найпопулярніших онлайн-сервісів з підтримкою 4К-контенту. А стандартні опції підключення охоплюють порти USB, Ethernet і HDMI, а також бездротове підключення до зовнішніх пристроїв, таких як клавіатура і мишка.

Про те, коли новинка з’явиться в продажу, поки інформації немає.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися