Чат бот Microsoft Zo допомагає бездомним котам знайти нове житло

Ініціативу запустили спільно з міжнародною благодійною організацією Best Friends Animal Society і приурочили до Дня чорного кота, який пройшов 17 листопада.

Microsoft придумала незвичайне використання чат-ботам. Її бот Zo від навчився допомагати бездомним котам. Спілкуючись з користувачами, Zo ділиться своїми улюбленими фотографіями котиків, які не мають де жити. Бот також розповідає про те, чому важливо допомагати тваринам знаходити новий будинок.

котам

Ініціативу запустили спільно з міжнародною благодійною організацією Best Friends Animal Society і приурочили до Дня чорного кота, який пройшов 17 листопада.

Zo – це соціальний чат-бот з характером 22-річної дівчини зі своїми інтересами та вподобаннями. На відміну від Cortana та інших персональних асистентів, які підвищують продуктивність і допомагають в роботі, Zo створений для спілкування. Він працює на основі штучного інтелекту, саме тому може навчатися і здобувати нові хобі.

У спілкуванні Zo запитує, чи хоче співрозмовник приєднатися до акції Feline Friendzy. У разі позитивної відповіді він показує серію фотографії чорних котів, у кожного з яких є ім’я і короткий опис характеру. Zo пропонує забрати вихованця, підтримати пожертвуванням або поділитись інформацією в соціальних мережах, щоб більше людей дізналися про ініціативу.

Чат-бот Zo запустили в грудні 2016 року, і він став одним із найуспішніших ботів Microsoft. Зараз кількість користувачів Zo складає понад 100 мільйонів. Поспілкуватися з Zo можна у Facebook Messenger, Kik і GroupMe. Кілька місяців тому бот також почав грати в популярну гру про котів Exploding Kittens. Щоб пограти із Zo, достатньо написати йому Play EK.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я