Субота, 9 Грудня, 2023

Чекати iPhone 13 чи купити iPhone 12?

Уже за кілька місяців Apple має презентувати нове покоління своїх смартфонів iPhone 13. З’являється питання, чи варто його чекати або варто купити iPhone 12. Експерти CNet розглянули кілька за та проти.

iPhone 12 знаходиться в продажу з минулої осені і всі його переваги та недоліки добре відомі. Однак iPhone 13, який має вийти десь у вересні, можливо, запропонує щось цікаве. Тож проста відповідь: iPhone 12 можна купувати зараз, але варто почекати, якщо можливо.

У вас старий iPhone

Купувати поточне покоління iPhone 12 має сенс, якщо ви використовуєте древній айфон, наприклад, iPhone X та старше. Якщо ж у вас на руках iPhone 11, апгрейд до iPhone 12 зараз не має особливого змісту. Щоб відчути більшу різницю у продуктивності та функціях варто дочекатися iPhone 13.

Потрібен 5G

Мобільні мережі 5G не мають широкого поширення навіть в тих країнах, де вони вже доступні і навіть при наявності покриття швидкості виявляються часто на рівні 4G. Однак якщо вам конче хочеться демонструвати друзям скриншоти екрану зі значком 5G – тоді можна оновитися до iPhone 12. Втім, якщо наявність 5G не є нагальною, може бути краще почекати iPhone 13, який також підтримуватиме це покоління зв’язку.

Тріснув екран

Екран сучасного смартфона – це усе, без нього цей гаджет непридатний до використання. І навіть якщо екран та сенсор залишилися неушкодженими, а тріснуло лише скло – це все одно  дуже неприємна ситуація. До того ж, крихти скла в будь-яким момент можуть відклеїтися та опинитися в пальці. В цьому випадку може бути кращим виходом купити новий iPhone 12, який не буде зношеним, не матиме подряпаного корпусу, матиме свіжу батарею. А також – у нього гарантовано буде офіційний екран.

Потрібні нові функції

Якщо вам хочеться якихось нових фішок та технологій, тоді iPhone 13 є вашим однозначним вибором в порівнянні з iPhone 12. Якщо чутки виправдаються, тринадцятий айфон стане першим смартфоном еппл з екраном у 120 Гц. iPhone 12 оновлює контент на екрані лише зі швидкістю 60 Гц. Чим більша частота оновлення, тим плавніше виглядають динамічні сцени, рух елементів інтерфейсу тощо. Також iPhone 13 довше отримуватиме програмні оновлення, в яких теж може бути щось цікаве.

Обмежений бюджет

Вирішальним фактором у покупці смартфона може виступати його ціна і за цим параметром беззаперечно виграє iPhone 12. Уже зараз можна прийняти участь в різних акціях та придбати його зі знижкою. А якщо почекати виходу наступного покоління, ціна на iPhone 12 впаде на наступний день.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися