Четвер, 13 Червня, 2024

Топ-6 сайтів для школярів та студентів

В інтернеті є безліч сайтів, які присвячені освіті. Вони діляться на дві категорії – портали з різноманітною інформацією та новинами, а також ресурси з навчальними матеріалами. Ми підібрали шість таких сайтів, що будуть корисними школярам, студентам та навіть тим, хто вже закінчив навчання, але хоче поповнити багаж знань.

Parta.ua

Це один з найкращих вітчизняних освітніх порталів. Там є багато різноманітної інформації з різних сфер – каталог ВНЗ зі зручною системою фільтрації, майстер-класи, репетитори, курси підвищення кваліфікації, онлайн-освіта тощо. Також є різноманітні оголошення. Студенти та школярі можуть знайти тут собі підробіток, батьки – вибрати дитячий табір чи садок, школярі – знайти перекази творів української літератури та біографії письменників, а всі користувачі – скористатись файлообмінником, де є багато навчальних матеріалів, різноманітних аудіокниг, шпаргалок та конспектів.

Освіта.ua

Цей ресурс буде корисним у першу чергу тим, хто цікавиться новинами вітчизняної освіти. Вони тут з’являються регулярно, до того ж мають найрізноманітнішу тематику – від офіційної інформації МОН та Уряду до новин різноманітних освітніх проектів та цікавих інтерв’ю. На сайті є розділи, присвячені вищій, середній освіті, навчанню за кордоном, вивченню іноземних мов, підготовці до ЗНО тощо. Також діє і зворотній зв’язок. Через спеціальну форму ви можете поставити запитання щодо різних галузей освіти та отримати відповідь від адміністрації.

Освітній портал

Ще один подібний до попередніх сайт. На «Освітньому порталі» ви також знайдете свіжі новини української освіти та різноманітну інформацію з навчальних питань. Тут, наприклад, є каталог ВНЗ, розділ, присвячений дистанційній освіті та онлайн-курсам, матеріали для студентів, абітурієнтів та школярів Також є бібліотека, що має близько 3 тис. творів і розділ з рефератами, курсовими та дипломними роботами.

Інтернет-урок

Від новин та освітньої інформації перейдемо до практики. В українському розділі сайту «Інтернет-урок» доступні відеоуроки для школярів з багатьох дисциплін, що там вивчають. Матеріали викладені саме на хостингу цього сайту, тож на YouTube їх подивитися не вийде. Проте це не проблема – сайт зручний, і користуватися ним легко. Єдиний мінус для українських школярів – більшість роликів доступні лише російською мовою.

Яндекс.ЗНО

Компанія «Яндекс» створила освітній ресурс для старшокласників, які готуються до ЗНО. Там вони можуть перевірити свої знання з усіх шкільних дисциплін, що будуть на зовнішньому незалежному тестуванні, побачити недоліки у власній підготовці та підтягнути знання до початку тестування.

Twirpx

На цьому сайті, назву якого доволі складно вимовити, ви знайдете багато освітніх матеріалів, що будуть корисними як школярам, так і студентам. Це, по суті, великий файлообмінник, де можна знайти роботи на будь-яку тематику, починаючи від шкільних творів та закінчуючи науковими роботами.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися