Вівторок, 23 Липня, 2024

Чистити китайські смартфони від зайвих програм стане простіше

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (Ministry of Industry and Information Technology) опублікувало перелік вимог, які будуть висуватися до смартфонів, котрі вироблятимуться в країні з 1 липня 2017 року, пише digitimes.

android_smartphones

Уряд вирішив на законодавчому рівні дозволити покупцям смартфонів видаляти попередньо встановлені додатки і сервіси, які їм не потрібні. Згідно з новими вимогами, після оновлення операційної системи пристрою раніше видалені користувачем програми не повинні відновлюватися.

Крім того, виробники смартфонів також мають заборонити дистриб’юторам встановлювати будь-які додатки на смартфони без дозволу його власника. Ці заходи спрямовані на те, щоб продавці смартфонів не стягували плату за попередньо інстальовані і, як правило, непотрібні додатки та не розкривали особисту інформацію про користувачів.

Для українців, які замовляють смартфони в китайських інтернет-магазинах, новина гарна тим, що зовсім скоро навіть пересічний користувач  зможе швидко звільнити придбаний смартфон від непотрібних китайських сервісів, залишивши тільки необхідні додатки.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Правильно, давно пора. Это же касается и некитайских производителей – Samsung, LG и иже с ними – как это реализовано у самсунга, хотя тоже любит захламлять смартфоны и планшеты – есть магазин Galaxy Apps, китайцы, берите на вооружение – свой магазин, а приложения можно скачать из него самостоятельно тем, кому они нужны. А сам магазин тоже можно не предустанавливать, а разместить в Google Play или на сайте производителя APK-файл магазина для самостоятельной установки с возможностью последующего удаления – то есть как любое пользовательское приложение.

    • Samsung и LG – это Корея , забивать аппараты фирменным софтом – у них традиция, но сам софт в принципе и большинстве своем не плох. Другое дело – чистить “китайца”, у которого половина программ может быть на иероглифах. С Root убрать лишнее не составляет труда – есть папка, где хранятся предустанавливемые приложения. Теперь, возможно, к ней будет открыт полный доступ.

Comments are closed.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися