Неділя, 25 Лютого, 2024

Чоловік заробив $100 000 на функції зміни іконок додатків в iPhone

Дизайнер, який відомий під ніком Traf, за тиждень заробив $100 000 завдяки новій можливості, що з’явилася у iOS 14. Це опція зміни іконок додатків на робочому столі. Нині це тренд, і люди діляться своїми варіантами, а результат Traf виявився настільки популярним, що приніс йому п’ятизначну суму.

Сам Traf каже, що він видав правильний контент у правильний час. Також популярність його роботи підштовхнув огляд одного з найпопулярніших техноблогерів Маркеса Браунлі.

Користувачі Android роками вільно міняють іконки додатків, але Apple дозволила модифікувати iPhone у такий спосіб лише з виходом iOS 14 у вересні. Юзери відразу почали модифікувати свої смартфони.

Traf також приєднався до нового тренду та поділився скриншотом свого мінімалістичного робочого столу в монохромному стилі. Зображення він опублікував у Twitter, і воно відразу почало набирати популярність. Дизайн описували як «чистий», «продуманий», «естетикою мрії».

«Відразу люди почали запитувати про використані іконки. Я швидко створив пакет з ними», – написав Traf.

Чоловік поставив цінник на створений пакет іконок у $28. Багато хто сказав, що це дорого, але продажі набирали обертів. Особливий поштовх продажі отримали після огляду Маркеса Браунлі (12 млн підписників на YouTube).

«Я заробив кілька тисяч, поки спав», – каже Traf.

Нині Traf заробив понад $140 000, продавши свій пакет іконок понад 5000 разів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися