Чому Amazon впустив 4 тисячі собак у свою штаб-квартиру в Сіетлі

Близько 500 з них у середньому щодня приходять на роботу разом зі своїми господарями.

Компанія Amazon добре відома як втілювач незвичних сервісів для клієнтів та жорстокий роботодавець для працівників. Але в неї є ще одна сторона, про яку мало хто знає. Ця фірма є однією з найбільш дружніх до собак.

собак

За даними Amazon, в її штаб-квартирі в Сієтлі зареєстровано 4000 собак. Близько 500 з них у середньому щодня приходять на роботу разом зі своїми господарями.

Піклування про собак полягає не лише в солодощах на прохідній. У 2016 році Amazon проходила кастинг для фільму «Секретне життя тварин». Собаки-кандидати для зйомок отримали іменні медалі. У жовтні того ж року компанія разом з місцевим ательє Downtown Dog Lounge провела конкурс собачих костюмів на Хелловін. У ньому перемогла 5-річна швейцарська гірська собака на ім’я Чарлі. Вона була вдягнута у костюм оленя Санта Клауса та тягнула двоколісний візок, який символізував санчата Санта Клауса.

Amazon також будує інфраструктуру, щоб собаки мали чим зайнятися, поки їхній господар працює. У квітні цього року фірма запустила собачий парк площею у 1000 квадратних футів в рамках своєї програми з розширення. Офіційне відкриття парку призначене на початок 2018 року. Там будуть камені, різноманітні платформи та фонтан для пиття.

Собаки були суттєвою частиною культури Amazon від самого початку. Поштовх цій традиції дали два колишніх співробітники – чоловік і дружина, – які брали свого коргі Руфуса на роботу.

Руфус брав участь у різноманітних церемоніях. У 1998-99-х роках, коли Amazon була ще тільки інтернет-магазином, співробітники брали собаку на руки та клікали його лапою по мишці, щоб запустити різноманітні сервіси на сайті Amazon.com. Згодом компанія назвала одну із будівель свого офісу на честь Руфуса. Його фотографії можна побачити в різних куточках кампусу.

Amazon не єдина компанія, яка доброзичливо ставиться до тварин на робочому місці. Але вона вирізняється найбільшою кількістю зареєстрованих тварин. Nvidia, наприклад, також дозволяє приносити співробітникам у Санта-Кларі своїх домашніх улюбленців. Але загальна кількість зареєстрованих тварин не перевищує кількох сотень.

У Amazon та Nvidia порахували, що тварини на робочому місці роблять своїх господарів щасливішими. А це означає, що співробітник буде ефективніше та більше працювати.